На Кіровоградщині дали два роки умовно путіністу

1665
кількість переглядів
суд

Від 16 липня набрав чинності вирок Вільшанського районного суду Кіровоградської області, щодо місцевого мешканця, який через свій акаунт на Facebook закликав до порушення територіальної цілісності України.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Його дії кваліфікували за ч.1 ст.110 КК України, як публічні заклики та розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території та державною кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Згідно Ухвали суду встановили: визнати чоловіка винним у вчиненні злочину, та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без конфіскації майна.

На підставі ст. 75 КК України, його від відбування покарання звільнили з випробуванням з іспитовим строком 2 роки та з покладанням відповідно до ст. 76 КК України наступних обов`язків:
1. Періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;
2. Повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.


Джерело: Вільшанська селищна рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.