У Кропивницькому розширять територію Далекосхідного кладовища

Перегляди: 1996

Мерія Кропивницького проводить перемовини з керівництвом Кіровоградського району стосовно виділення додаткової земельної ділянки під кладовище.

Є кілька варіантів, наголосив під час наради з керівниками підприємств ЖКГ Віктор Кухаренко, передає кореспондент CBN.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Один з них - земельна ділянка Інгульської шахти.

Другий - близько 15 га, що примикають до території Далекосхідного кладовища. Мерія вже готує відповідний лист на адресу керівництва району.

«Це дасть нам змогу продовжити захоронення на Далекосхідному», - зазначив Кухаренко.

Крім того, за його словами, є ще вісім гектарів, що примикають до кладовища. Деякі кропивничани вже отримали державні акти на землю, та зрозуміли, що не зможуть використовувати ділянки. На думку Кухаренка, вони писатимуть відмову від цієї землі.

ССО РЕКРУТИНГ