Кропивничанка здобула срібло на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями

Перегляди: 1336

В ірландському Дубліні продовжується чемпіонат Європи з плавання за паралімпійською програмою серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату вадами зору та фізично-розумового розвитку.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

На цьому спортивному форумі зібралися представники 21 країни.

16 серпня ввечері Ольга Свідерська поповнила колекцію нагород. Підопічна Олени Кузніцової фінішувала другою на дистанції 150 метрів комплексом і здобула срібло. Золото здобула ще одна українка Марина Вербова.

Після чотирьох днів змагань збірна України з 59 нагородами (22 золотих, 20 срібних, 17 бронзових) очолює медальний залік змагань, випереджаючи команди Італії (13, 15, 13) та Великобританії (10, 11, 9).

Нагадаємо, двоє плавців-паралімпійців з Кропивницького здобули три медалі на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку, що проходить в ірландському Дубліні.