Кропивницькі гімнастки продемонстрували високі результати на всеукраїнських змаганнях

Перегляди: 1993

Гімнастки з Кропивницького взяли участь у кількох турнірах.

Про це CBN повідомили у прес-службі міськради обласного центру.

У Кропивницькому, в спортивному клубі «Енергоспорт» відбувся відкритий турнір «Чарівниця-2018». У змаганнях взяли участь 120 спортсменок КДЮСШ № 3. Дівчата завоювали 11 золотих, 10 срібних і п’ять бронзових нагород.

У Черкасах завершився відкритий чемпіонат місцевої КДЮСШ № 1 Le-Di Cup, який зібрав спортсменок із дев’яти команд. Представниці КДЮСШ № 3, яких тренує Світлана Заблодська, вибороли дві срібні та одну бронзову нагороди.

Запоріжжя приймало учасниць всеукраїнського турніру «Дюймовочка». У змаганнях взяли участь 149 спортсменок з дев’яти команд. Учениця КДЮСШ №3 Вікторія Непорожня перемогла серед гімнасток 2008 року народження, а її одноклубниці вибороли дві срібні та три бронзові медалі. Тренер клубу - Вікторія Фесюк.