«Золотий Вік» поступився «Харківським соколам»

Перегляди: 1041

Кропивницький «Золотий Вік» на виїзді зустрічався з «Харківськими соколами» в рамках чергового туру чемпіонату України з баскетболу в Вищій лізі вчора, 1 грудня.

Матч проходив у рівній, проте неоднозначній боротьбі, передає кореспондент CBN.

Перший період виграли господарі, але в другій десятихвилинці гості відіграли відставання й зрівняли рахунок – 45:45. Не змінився характер боротьби й після великої перерви. Та, все ж, трохи влучнішими були харків’яни – 73:71. А в останній чверті підопічним Георгія Ступенчука не вдалося наздогнати суперників, які зберегли більше сил і краще провели завершальний етап матчу, дотиснувши кропивничан – 94:86 (24:21, 21:24, 28:26, 21:15).

БК «Золотий Вік»: Дробязко (24,11), Сосой (17 очок, 4 підбирання, 3 результативні передачі), Шаламов (14,6), Масальський О. (3,1, 4), Баранов (5,3), Петров (8,3,3), Крамар (6,2), Мизь (9+1+1).

Другий матч команди зіграють сьогодні, 2 грудня, о 12.00.