БК «Золотий Вік» здолав «Кремінь»

Перегляди: 940

У рамках чергового туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги кропивницький «Золотий Вік» зіграв перший матч із кременчуцьким «Кременем».

На початку зустрічі краще виглядали гості, які зробили ставку на дальні кидки й це приносило їм успіх, повідомляє кореспондент CBN.

Згодом господарі прийшли до тями й відіграли 8-очкове відставання. Тож перший період завершився внічию - 21:21. Друга десятихвилинка проходила за рівної боротьби, але трохи влучнішими були все ж гості - 36:40.

А от в дебюті третьої чверті підопічні Богдана Сосоя буквально зім'яли конкурентів й зробили вирішальний ривок. Цей період кропивничани виграли з перевагою в 14 очок. А в 4-й чверті наші баскетболісти упіймали кураж й довели свою перевагу до логічного завершення - 90:68. Другий матч суперники зіграють завтра о 14.00