Олександрійці завершили спаринги на турецькому зборі розгромною перемогою

Перегляди: 772

ФК «Олександрія» наостанок другого турецького навчально-тренувального збору зіграв контрольний поєдинок із представником Першої української ліги – ФК «Оболонь-Бровар».

Про це CBN поінформували в прес-службі футбольного клубу.

Тренує киян Сергій Ковалець, а його син – Кирило грає в складі олександрійців.

Матч пройшов за відчутної переваги підопічних Володимира Шарана. Не використавши декілька гольових можливостей в дебюті зустрічі, наші земляки таки забили на 14 хвилині. Віталій Пономар відгукнувся на передачу від кутового прапорця Павла Пашаєва й вразив ціль – 1:0. Згодом рахунок подвоїв Артем Сітало, який залишився наодинці перед воротами, обіграв голкіпера й спокійно закотив м’яч у порожні ворота – 2:0.

На 28 хвилині свій дебютний гол у складі «Олександрії» забив потужним ударом Владислав Кулач після класного пасу Віталія Пономаря – 3:0. «Пивовари» воротам Юрія Паньківа майже не загрожували і перший тайм завершився за рахунку – 3:0.

По перерві олександрійці трохи збавили атакувальні оберти, зосередившись на відпрацюванні тактичних схем. Та все ж іще один гол підопічні Володимира Шарана забили. Це Ігор Лучкевич зіграв на випередження, також забив перший м’яч в складі своєї нової команди й встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:0.

Олександрія, перший тайм: Юрій Паньків, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Олексій Довгий (К), Віталій Пономар, Андрій Цуріков, Гліб Бухал, Артем Сітало, Владислав Кулач, Павло Пашаєв, Максим Задерака.

Олександрія, 46 хвилина: Юрій Паньків, Тимур Стецьков, Владислав Шкіндер, Гліб Бухал, Андрій Цуріков, Євген Протасов, Кирило Дришлюк, Валерій Лучкевич, Артем Сітало, Владислав Кулач, Віталій Пономар.

Олександрія, 61 хвилина: Дмитро Рудик, Тимур Стецьков, Денис Дедечко, Антон Шендрік, Станіслав Микицей, Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан, Євген Банада, Артем Полярус, Валерій Лучкевич, Кирило Ковалець.

У суботу вранці ФК «Олександрія» повертається додому, де проведе останні тренування перед стартовим матчем другої половини чемпіонату УПЛ проти донецького «Шахтаря».

Матч із чемпіонами України відбудеться 25 лютого, о 19:00, в Харкові на ОСК «Металіст».