Кропивничанки зібрали медальну колекцію на чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)

Перегляди: 1059

Чемпіонат України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики проходив у Коломиї.

У змаганнях взяли участь 94 жінки та 144 чоловіки з 20 команд, передає кореспондент CBN.

Кіровоградщину представляли вихованки СДЮСШОР «Надія».

Софія Федак у ваговій категорії 45 кг стала другою в ривку та третьою в поштовху, що дозволило здобути бронзу в сумі двоборства.

Вікторія Агаметова в категорії 49 кг у обох вправах показала треті результати й також здобула загальну бронзу.

Такого ж успіху досягли Катерина Бугай та Анна Конякіна, які стали бронзовими призерками чемпіонату України.

Збірна команда Кіровоградської області під керівництвом ЗТУ В’ячеслава Жукова посіла шосте командне місце серед юніорок до 20 років з 20 команд.