Кропивницькі велосипедисти стали чемпіонами України (ФОТО)

Перегляди: 846

21-26 липня у Харкові проводився відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських і не олімпійських видах програми.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради Кропивницького.

Велоперегони зібрали 124 учасників із 20 команд. Вихованці комплексної дитячо-спортивної школи №1 Володимир Микитюк і Євген Тесцов завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків.

У командній гонці Володимир Микитюк, Євген Тесцов і Максим Колтунов стали срібними призерами, Артем Пашин завоював бронзову нагороду.

Єлизавета Воротіленко і Владислава Ладик посіли третє командне місце в змаганні дівчат.

В особистих змаганнях Володимир Микитюк і Євген Тесцов стали бронзовими медалістами.