Фени для волосся: види та нюанси при виборі

Перегляди: 1129

Фен для волосся — незамінний атрибут догляду кожної жінки. З його допомогою можна не тільки швидко висушити пасма, але і сформувати бажану зачіску в домашніх умовах.

Сучасні фени в Україні забезпечені великою кількістю температурних режимів, насадок та швидкостей. Вибір температури залежить від довжини, густоти та стану волосся. Популярна функція нових моделей — іонізатор. Він зменшує негативну дію гарячого повітря, надає волоссю гладкості та блиску.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Переваги фенів:

• швидке сушіння;

• допомога в укладанні волосся;

• позитивний вплив на неслухняні пасма;

• ергономічність;

• комфорт при використанні;

• збалансована вага.

Види фенів

Залежно від сфери використання прилади поділяються на 3 групи:

1. Побутові. Призначені для сушіння, створення укладання та збільшення обсягу. Мають ергономічну циліндричну форму, невеликі розміри та легку вагу. Потужність побутових моделей нижча, ніж у салонних, але це не заважає швидко привести зачіску до ладу.

2. Професійні. Розраховані на значні навантаження по 8-10 годин на день, відрізняються міцністю та надійністю. Потужність приладів варіюється від 1500 до 2600 Вт, що дає змогу створювати сильну хвилю гарячого повітря. Для рівномірного нагрівання оснащені керамічним нагрівальним елементом. Салонні моделі досить потужні і більш гучні в роботі.

3. Компактні. Призначені для мандрівок. Можуть мати складну ручку, що легко укладаються в багаж. Потужність мініатюрних приладів вбирається у 1200 Вт.

Залежно від видів укладання фени бувають трьох видів:

1. Дифузори. Прилади з широкою круглою насадкою із зубчиками для надання пасмам об'єму. Сприяють м'якому сушінню, легкому масажному ефекту.

2. Концентратори. Підходять для розгладження та випрямлення волосся, надання легкого об'єму. Мають звужену насадку, високу потужність. Потік повітря цілеспрямовано подається в потрібне місце.

3. Стайлери. З їхньою допомогою можна накрутити локони, створити завитки на кінчиках, збільшити прикореневий об'єм. Мають невелику потужність, але демонструють чудовий результат. У комплектацію зазвичай входить кілька насадок.

При використанні будь-якого фена важливо дотримуватись правил безпеки і не надто часто застосовувати прилад. Зловживання штучним сушінням загрожує ослабленням волосся, втратою блиску.

Нюанси при виборі приладу

Купуючи фен важливо оцінити його потужність, габарити, режими роботи. Зверніть увагу на довжину шнура та якість пластику, з якого виготовлений корпус. Потримайте пристрій у руках, оцініть його зручність.

Для домашнього вживання підійде фен потужністю 1500–1800 Вт. Він швидко сушить волосся та зводить до мінімуму ризик пошкодження. Перукарям для створення складних зачісок доцільно вибирати професійну модель потужністю 1800–2000 Вт.