На світовому чемпіонаті 64-річний легкоатлет з Олександрії виграв командне срібло (фото)

Перегляди: 589

На світовому чемпіонаті з атлетики World Masters Athletics Indoor Championships TORUŃ, що проводяться у польському місті Торунь, команда з олександрійцем у її складі посіла друге місце у командному проходженні півмарафону.

Команда бігунів стала другою на світовому чемпіонаті, подолавши півмарафон за 4 години 13 хвилин (вказана цифра - сума результатів трьох учасників забігу). У загальному рейтингу олександрієць, 64-річний Василь Лашкул, завоював 7 місце, пробігши дистанцію за 1 годину 22 хвилини та 54 секунди.

В забігу брали участь 5 команд, зокрема з Польщі, Нідерландів, Великої Британії, Фінляндії та України. Поляки обійшли вітчизняну команду майже на 10 хвилин, проте українці прийшли до фінішу на 16 хвилин раніше британців.

У віковій категорії 65+ українська чоловіча команда атлетів все ж виборола золото на півмарафоні.

Джерело: Офіційний сайт змагань World Masters Athletics Indoor Championships TORUŃ, Олександрійська міська рада у Facebok