Вибух газу на Попова: трьом працівникам газової служби повідомили про підозру

Перегляди: 1822

Трьом працівникам газової служби повідомили про підозру через вибух газу у багатоповерхівці по вулиці Попова, який стався у лютому минулого року.

Від вибуху постраждала родина – батько загинув, а двоє його доньок 8-ми та 13-ти років отримали травми.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За процесуального керівництва Кропивницької окружної прокуратури трьом працівникам газової служби повідомили підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель людини та інші тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 272 КК України).

За версією слідства, підозрювані порушили правила безпеки при встановленні газового лічильника у  багатоповерхівці. Зокрема, газовики повернули запірну арматуру, помилково вважаючи, що перекрили газопостачання на стояк житлових квартир. Внаслідок цього почався витік газу з обрізаної та не заглушеної частини газопроводу в кухні однієї з квартир. При цьому, повноважень на відкриття газових кранів у газовиків не було.

Крім того, при виявленні концентрації газу підозрювані не вжили жодних заходів для негайного відключення газопроводів від системи газопостачання та евакуації людей.

Цими діями вони створили умови для аварійного витоку газу, що у подальшому призвело до вибуху.


Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура