На Кіровоградщині службова недбалість спричинила 170 тис. грн збитків на ремонті школи
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2022-08-29_14-18_978901_978912.1000x700.jpg)
Прокурори Знам'янської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно представника технічного нагляду, службова недбалість якого при нагляді за виконанням робіт з капітального ремонту покрівлі сільської школи коштувала бюджету 170 тис. грн.
Обвинувачений не перевірив прийняте за договором підряду устаткування на відповідність проєктно-кошторисній документації. Крім того, не забезпечив перевірку виконаних підрядником робіт технічним умовам і стандартам. Внаслідок чого з бюджету безпідставно сплатили кошти за фактично невиконані та неналежно виконані роботи.
Обвинувальний акт скерували до суду за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України. Що стосується недобросовісного підрядника, який виконував вказані ремонтні роботи та привласнив бюджетні кошти, кримінальне провадження стосовно нього нині перебуває на розгляді суду (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).