Кропивницькі велосипедисти посіли призові місця на всеукраїнському чемпіонаті (фото)

Перегляди: 474

Кропивницькі велосипедисти посіли десять призових місць на відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту в багатоденній гонці на шосе у Білій Церкві на Київщині.

Кропивницький представили 13 учасників збірної області з велосипедного спорту, які є вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи Динамо-Олімп (Кропивницький). Загалом, у змаганнях взяли участь 125 спортсменів із 16 областей України.

Золоті медалі отримали молодші юнаки Павло Кіріченко та Євген Калініченко в командному заліку.

Срібло привезли юнаки Микита Тимченко, Микола Кушнір, Дмитро Рубін та Олександр Штембуляк в команді, аналогічну нагороду серед дівчат посіла Єва Постернак в команді.

Серед юніорів Євген Шпартов, Євген Молодченко та Денис Колісніченко в команді посіли третє місце.

Джерело: Кропивницька міськрада у Facebook