Уряд заборонив використовувати літери «Z» та «V» на автомобільних номерних знаках

Перегляди: 521

Кабінет міністрів України заборонив виготовляти індивідуальні номерні знаки, які містять символіку, що асоціюється з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Про номерні знаки державної реєстрації для електромобілів не йдеться.

21 квітня 2023 року постановою КМУ № 367 внесли зміни до постанови КМУ №1081 «Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляють за індивідуальними замовленнями їхніх власників». Тепер відповідно до законодавства під заборону потрапили літери «Z» та «V», використання яких в індивідуальному номерному знаці має натяк на символіку воєнного російського вторгнення на територію України. Тобто, використання цих літер окремо, а також у словах написаних кирилицею замість «З», «С», «В», «Ф». Така заборона стосується також написів та зображень, символіки комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua


Джерело: сайт регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області