У мікрорайоні Завадівка другий тиждень тривають перебої з водопостачанням

Перегляди: 463

Сьогодні, 15 травня, у мікрорайоні Завадівка на мережах Інгульської шахти ДП «Схід ГЗК» продовжують ліквідовувати пориви води.

З метою прискорення робіт Кропивницька міська рада надала власнику мережі у користування спецтехніку. За словами представників Інгульської шахти, їх завершать до кінця дня. Прогнозований час відновлення водопостачання - ранок вівторка, 16 травня.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Як повідомили у відділі з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кропивницької міської ради, вода почала з’являтися у кранах мешканців мікрорайону в суботу, 13 березня, на вечір її отримували всі споживачі.

Втім на ранок наступного дня тиск в мережі почав знижуватися. В результаті обстеження, яке провели фахівці підприємства-балансоутримвача мережі, виявили ще два пориви: в районі кільцевої дороги біля селища Молодіжного і розв’язки доріг у напрямку Знам’янки. Через це немає подачі до третьої зони резервуарів чистої води, з котрих воду подають споживачам.

Водопостачання знову зупинили, паралельно відновили підвіз питної води до пунктів роздачі.

Адреси пунктів роздачі питної води у мікрорайоні Завадівка:

-провулок Гончарний, 59;

-вулиця Красноярська, 13;

-вулиця Павла Луньова, 23;

-вулиця Мотокросна, 48 і 16а.

Як повідомяло CBN, жителі Завадівки понад тиждень залишаються без водопостачання.


Джерело: Кропивницька міська рада у Facebook