На Кіровоградщині з обласного бюджету додатково залучать 18 млн грн на підтримку ЗСУ та сімей загиблих воїнів

Перегляди: 734

На підтримку ЗСУ та соціальне забезпечення сімей загиблих і поранених захисників з обласного бюджету додатково залучать 18 мільйонів 570 тисяч гривень. Відповідні зміни до видатків погодили депутати обласної ради сьогодні, 16 травня.

Такий висновок прийняла постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«Депутати погодили проєкт розпорядження голови ОВА щодо внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік. Так, на виплати матеріальної допомоги членам сімей загиблих та поранених військовослужбовців додатково передбачили 15 мільйонів гривень. Також з обласного бюджету державному бюджету нададуть субвенцію у розмірі 3 мільйони 435 тисяч гривень на допомогу військовим частинам ЗСУ. Ще 135 тисяч залучили на заходи тероборони в області», - пояснив голова відповідної постійної комісії Сергій Коваленко.

Раніше на лікування та реабілітацію військовослужбовців з обласного бюджету закладам охорони здоров’я додатково виділили 12 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалили депутати на шістнадцятій сесії обласної ради.


Джерело: Кіровоградська обласна рада у Facebook