У Кропивницькому попрощалися з загиблими воїнами (фото)

Перегляди: 4347

Сьогодні, 19 травня, у Кропивницькому попрощались з загиблими військовими.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Заступник командира бойової машини, 39-річний солдат Дмитро Олійник загинув 11 травня в районі селища Майорськ Донецької області.

«Ми, його рідні, близькі, друзі любили Дмитра. Він був мужньою людиною. Не маючи жодного військового досвіду, навіть в армії за станом здоров’я не служив, пішов добровольцем. Корінний кропивничанин, закінчив у рідному місті машинобудівний технікум. Його молодший брат також в ЗСУ», - розповіла родичка загиблого Ірина Олійник.

Головний сержант, 47-річний старший оператор відділення протитанкових керованих ракет Володимир Чорний загинув 9 травня у Сватівському районі Луганської області.

Професійний художник за освітою, випускник Національної академії образотворчого мистецтва, залишив після себе яскравий здобуток із фільмів, виставок та художніх робіт. Це його майстерними руками творилася атмосфера фільмів «Памфір», «Залізні метелики», «Брама» у яких він був художником по декораціям.

«Не пробачимо росіянам ніколи! Хай наші сльози віділлються в кулі, що знищують ворога на всіх кордонах, на кожному шматочку нашої Священної землі», - розповіли його побратими і друзі.

Стрілець-санітар, солдат Олександр Соляник 10 травня не повернувся живим з бою під Бахмутом.

«Брат був просто хорошою людиною, чудовим другом. Його знала вся Стара Балашівка, він там виріс, закінчив школу №15. Працював водієм, будівельником. 26 лютого 2022 року ми разом були у військкоматі. Через п’ять днів вже на позиціях. Служили в одній частині, у одному батальйоні тільки в різних ротах. Окрім мене у нього не було рідні. Тепер він на небі, а я воюватиму далі», - говорить брат Соляника Олексій.

Старший бойовий медик, сержант Володимир Літвиненко загинув 15 травня у Херсоні на 49 році життя. Він врятував багатьох побратимів, але себе врятувати не зміг.

«Народився у Кропивницькому, навчався в 21 школі, закінчив будівельний технікум, працював за фахом. Дуже любив Україну і віддав за неї життя. Не ховався і залишався вірним присязі до кінця. Без батька залишилися двоє хлопців, літня матір втратила сина», - розповідають друзі військового.

Головний сержант стрілецького взводу Дмитро Авдєєв і солдат, водій-радіотелефоніст Євгеній Говорунець служили в одній частині і загинули в запеклих боях, які точилися 11 травня в районі Озарянівки Бахмутського району.

«Дмитро Авдєєв народився 28 серпня 1974 року, після закінчення школи служив у національній гвардії України. З першого дня війни пішов добровольцем боронити рідну землю. Він любив людей, а люди любили його. Християнин, щиро віруюча людина», - розповіли рідні.

«На війні з проклятими російськими нелюдами загинув Євгеній Говорунець з Підгайців..Ми пишаємося своїм односельчанином і висловлюємо щирі співчуття мамі, рідним, близьким та друзям», - кажуть односельчани Євгенія Говорунця.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.


Джерело: Кропивницька міська рада у Facebook