Кропивницька плавчиня здобула золото на змаганнях серед дітей із порушенням слуху

Перегляди: 358

Вихованка реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт» Марія Вараніцька здобула золото у фіналі тридцятої Спартакіади «Повір у себе» серед дітей із порушенням слуху, які проходили у Полтаві з 23 по 25 травня.

Марія зайняла перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Також вона здобула срібло на дистанції 50 метрів на спині та бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Серед юнаків дитячу спортшколу «Інваспорт» представляв Кузьма Тарасенко, який став срібним призером на дистанції 100 метрів вільним стилем і бронзовим – на дистанції 50 метрів брасом.

Джерело: телеграм-канал Кіровоградської облради