У Кропивницькому тарифи на проїзд у громадському транспорті поки не підніматимуть

Перегляди: 720

Міськвиконком поки не переглядатиме вартість проїзду у громадському транспорті Кропивницького, хоча перевізники наполягають, що підстави для цього є.

«Вартість проїзду у комунальному транспорті та маршрутних таксі у Кропивницькому поки лишається чинною. Звісно, всі ми бачимо, як зросли ціни на все, у тому числі і на пальне та запчастини до автотранспорту. Крім того, з 1 червня підвищилися тарифи на електроенергію, яка є основною складовою ціноутворення тарифів на проїзд в комунальному електротранспорті. Але для того, щоб переглянути тарифи на проїзд, потрібно, щоб перевізники і керівники комунальних транспортних підприємств подали економічні розрахунки і обгрунтування збільшення вартості проїзду. Поки такі розрахунки до управління транспорту та зв’язку міської ради не надходили. Але навіть якщо перевізники їх і подадуть, ще потрібен час для перевірки економічних підстав для перерахунку», - розповів начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктор Житник.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За його словами, перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення маршрутними таксі, уже говорять, що тариф на проїзд треба піднімати, бо вартість запчастин зросла максимально вдвічі, пальне здорожчало в 1,5 раза. Крім того, не вистачає водіїв, адже багато з них пішли на фронт захищати країну.

«Зараз водії маршруток виїхали в час пік, забрали пасажирів і в 19:00 на маршрутах нікого немає. А люди, які працюють до 22:00, не можуть добратися додому після роботи. Так, комунальний транспорт працює до пізнього часу, але ж він не покриває усі віддалені мікрорайони. Тому перевізники мусять виконувати умови договору і дотримуватися графіків. Про це ми наголошуємо їм на кожній нараді», - зазначив Житник.


Джерело: Кропивницька міська рада у Facebook