На Кіровоградщині повідомили про підозру директору фірми, який привласнив 400 тис.грн на поставках вугілля

Перегляди: 1250

Олександрійська окружна прокуратура повідомила про підозру у незаконному заволодінні 400 тис грн під час закупівель вугілля та паливних брикетів директору фірми-постачальника.

В серпні 2020 року підприємство підозрюваного та Олександрійський районний центром із обслуговування закладів освіти уклали договір на закупівлю кам’яного вугілля й паливних брикетів. Постачальник зобов’язувався поставити 447 тонн твердого палива до 13 навчальних закладів Олександрійської громади.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

У подальшому директор, в порушення вимог чинного законодавства, безпідставно уклав додаткові угоди до вказаного договору. Не зважаючи на обґрунтування у своїй тендерній пропозиції наявність відповідного транспорту для перевезення паливних матеріалів, він найняв додаткових перевізників.

Як встановили слідчі, до освітніх закладів доставили меншу кількість вугілля та іншого хімічного складу.

Внаслідок недотримання постачальником умов договору, він безпідставно отримав 400 тис.грн за товар, який не відповідає якісним характеристикам.


Джерело: Прокуратура кіровоградської області