Олександрійця підозрюють в організації мережі фіктивних онлайн-магазинів у Instagram

Перегляди: 882

Прокурори Олександрійської окружної прокуратури повідомили про підозру жителю Олександрії, який ошукав більше 30 громадян через мережу фіктивних онлайн-магазинів у Instagram.

Слідство встановило, що двадцятирічний олександрієць розміщував у соціальній мережі оголошення про продаж чоловічого та жіночого одягу. Жодних товарів, які пропонував до продажу, хлопець не мав. Шахрай створив декілька сторінок так званого онлайн-шопінгу і пропонував одяг за значно нижчими цінами, ніж в інших продавців. Саме це і приваблювало покупців. За обраний на сторінці товар від потенційних покупців підозрюваний просив повну передоплату. Після надходження грошей на банківську картку, товар не відправляв, а покупців згодом блокував у мережі.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Наразі слідством встановило вже більше 30 епізодів злочинної діяльності шахрая, а кількість ошуканих людей постійно зростає.

Так званому «підприємцю» наразі повідомили про підозру за ч.3 ст. 190 КК України, тобто шахрайство. Йому загрожує від 3 до 8 років ув’язнення.


Джерело: телеграм-канал Кіровоградської обласної прокуратури