Олександрійський бігун став чемпіоном України серед юніорів (фото)

Перегляди: 729

Андрій Радзевило посів перше місце на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів.

Олександрієць Андрій Радзевило пробіг дистанцію у 5 км за 16 хвилин та 3 секунди, випередивши найближчого переслідувача на 40 секунд. Призові місця легкоатлет розділив з двома бігунами з Харківщини.

Спортсмена тренували Дмитро Качалов та Олександра Роздобудька.

Також «сріблом» відмітилась Вікторія Бондаренко, яка пробігла 3-кілометрову дистанцію за 10 хвилин та 40 секунд.

Змагання проводили з 17 по 18 червня у Івано-Франківську. У командному заліку Кіровоградщина посіла 16 місце з 22, набравши 164 очки. Для порівняння, збірна Львівської області, яка виборола першість має 668 очок.

Джерела: фейсбук-сторінка Олександрівської селищної ради, сайт Федерації легкої атлетики України.