У пресцентрі CBN відбудеться пресконференція на тему гендерно обумовленого насильства та захисту репродуктивного здоров'я жінки

Перегляди: 432

Завтра, 28 червня, у пресцентрі CBN відбудеться пресконференція «Об'єднані зусиллями проти гендерно обумовленого насильства та захисту репродуктивного здоров'я жінок на Кіровоградщині».

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Під час зустрічі спікери обговорять актуальні питання гендерно обумовленого та сексуального насильства, а також стратегії захисту репродуктивного здоров'я жінок і надання комплексної допомоги постраждалим. Особливу увагу приділять роботі нових гінекологічних кабінетів безбар'єрного доступу в Кіровоградській області.

Захід пройде за участі представників(ць) Українського Жіночого Фонду, БФ «Здоров'я жінки і планування сім'ї», ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр», Управління охорони здоров'я Кропивницької міської ради, КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру II рівня» Кропивницької міської ради», КНП «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Кропивницької міської ради.