У Кропивницькому представили допрем'єрний показ вистави «Заборонений» (фоторепортаж)

Перегляди: 853

Вчора, 27 червня, у Театрі корифеїв у Кропивницькому представили допрем'єрний показ вистави про ув'язнення Василя Стуса – «Заборонений».

«Заборонений» – спільний проєкт кропивницького та херсонського театрів. У п’єсі грають три актори херсонського, і два актори кропивницького театрів. У виставі оповідається про другий термін ув'язнення видатного поета та громадського діяча з когорти шістдесятників Василя Стуса у радянських таборах.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

На допрем'єрному показі були присутні режисер-постановник п’єси – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, а також автори – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов.

«Ім'я Стуса потрібно постійно піднімати. У нас є свої герої, про яких, ми, на жаль, мало говоримо, підлітки про них майже не знають. Дякую авторам Сергію Дзюбі та Артемію Кірсанову – мені здається, ми зробили хорошу справу. Хлопці написали роман, потім зробили сценарій, зняли кіно, почали писати п'єсу. Я про це дізнався, бо ми товаришуємо. Якраз Сергій тоді реабілітувався після поранення на війні. Я про це дізнався у січні, а у лютому ми робили першу читку.

Ми сподіваємося, що незабаром ЗСУ звільнять лівий берег Херсонщини, тоді ми поставимо виставу у Херсоні. А поки ми не будемо наражати людей на небезпеку», – розповів CBN Сергій Павлюк.

Виставу у Кропивницькому ставитимуть 28 та 29 червня на Малій сцені Театру корифеїв. Переглянути її можуть лише повнолітні глядачі.


Фото: Ігор Філіпенко, CBN