Молодь Кропивницького запрошують на оплачувані громадські роботи

Перегляди: 1164

Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради продовжує набір учнівської та студентської молоді віком від 14 років для участі в оплачуваних громадських роботах з благоустрою.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Молодь віком від 14 років залучатимуть до робіт з упорядкування та озеленення зон відпочинку, парків, скверів. Головним роботодавцем є комунальне підприємство «Благоустрій». Тривалість одного робочого дня складатиме чотири години протягом 10 робочих днів. Оплачувані громадські роботи для молоді триватимуть з 1 липня по 25 серпня. Заробітна плата залежить від віку учасників і становить від 1500 грн до 2400 грн за 10 робочих днів.

Приймання документів розпочнеться 6 липня з 13.00 до 16.00 за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26, Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького «Прозорий офіс».

Для оформлення працевлаштування юнакам і дівчатам необхідно прибути до ЦНАПу у зазначені дні обов’язково з одним із батьків або особою, що їх замінює та надати наступні документи:

1. Дві копії паспорта.

2. Дві копії реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

3. Медична довідка про стан здоров’я, в якій лікарем зазначено, що дитина не має алергічних проявів, фізичних вад, має задовільний стан здоров’я для виконання робіт.

4. Для учнів: копія учнівського квитка або довідка зі школи.

5. Для студентів: копія студентського квитка та оригінал довідки з навчального закладу про неотримання стипендії.

6. Заява батьків про згоду на працевлаштування, зразок якої надається під час оформлення документів або можна роздрукувати за посиланням: http://surl.li/inajh

7. Дві копії довідки про реєстрацію місця проживання.

8. Довідка про реквізити банківського рахунка особи, яка влаштовується на громадські роботи.

9. Заява на обробку персональних даних, зразок якої надається під час оформлення документів або можна роздрукувати за посиланням: http://surl.li/inajh

Молодь зі статусом ВПО додатково надають дві копії довідки про взяття на облік як ВПО. Особам, яким виповнилося 18 років, оригінал та копія свідоцтва про народження, заява батьків про згоду на працевлаштування дитини не потрібні. Усі перераховані документи надаються у паперовому вигляді.

За детальною інформацією звертатися в управління молоді та спорту Кропивницької міської ради за телефонами: 35-83-11, 35-83-12.