У Кропивницькому відкрили виставку «Джутова фантазія» (фоторепортаж)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-06-29_22-53_347081.1000x700.jpeg)
29 червня у Музеї мистецтв у Кропивницькому відкрили виставку робіт «Джутова фантазія».
Авторка картин Оксана Шарій розповіла CBN про виставку.
Для виготовлення композицій авторка використовує джутову нитку промочену клеєм. Перші роботи жінки — це «джутова філігрань» - візерунки та форми, які вона надавала нитці, новіші ж вироби художниці виготовлені у техніці «художній джут» - повноцінні композиції виготовлені з нитки. Художниця працює над картинами понад 5 років.
«Зазвичай ми використовуємо нитку для в'язання та шиття, але тут ниткою з клеєм вдається передати об'єм. Деякі елементи картин я роблю як пап'є-маше», - розповіла художниця.
На виставці представили 12 художніх виробів авторки. За її словами вироби виставлятимуться близько місяця у Музеї мистецтв.
Фото Ігоря Філіпенка, CBN.
[caption id="attachment_159969" align="alignnone" width="640"] Оксана Шарій, фото: Ігор Філіпенко, CBN[/caption]