На Кіровоградщині викрили масштабне виробництво контрафактного «брендового» одягу (фото)

Перегляди: 10255

На Кіровоградщині детективи Бюро економічної безпеки викрили масштабне виробництво контрафактного одягу, вартість вилученого майна становить 100 млн грн.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Слідство встановило групу осіб, яка організувала повний цикл виробництва підробок. Підробляли торгові марки понад 20 відомих люксових брендів одягу та аксесуарів. Кожному з членів злочинного угрупування було відведено певну роль у процесі виробництва, зберігання та продажу контрафакту. Товар продавали у роздріб та оптовими партіями через вед-сайти, телеграм-канали та на ринках по всій території України.

Детективи провели обшуки, виявили та вилучили близько 160 одиниць професійного обладнання, яке використовували для пошиття одягу, його брендування, прасування.

Крім цього, вилучили підроблені футболки, куртки, штани, шорти, кепки, рюкзаки, з нанесеним найменуванням відомих брендів виробників одягу, логотипи та ярлики. Орієнтовна вартість вилученої продукції, сировини та обладнання становить 100 млн грн.

Щоб вивезти 200 тонн вилученої продукції та обладнання знадобилося 15 вантажівок-фур.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.