У Кропивницькому попрощалися із загиблими воїнами (фото)

Перегляди: 2779

Сьогодні, 6 липня, у Кропивницькому попрощалися із загиблими солдатом Дмитром Шульгіним та сержантом Олександром Біндічем.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Дмитро Шульгін народився 25 травня 1988 року в Кропивницькому, закінчив школу №20 та коледж механізації сільського господарства. Вищу освіту здобув у Центральноукраїнському національному технічному університеті, згодом працював на підприємстві харчової промисловості слюсарем-сантехніком. До лав ЗСУ став наприкінці 2022 року. 27 червня під час виконання бойового завдання з розмінування місцевості Дмитро потрапив під артилерійський обстріл. Із важкими пораненнями його доправили до лікарні. 3 липня воїн помер від отриманих травм у лікарні.

Олександр Біндіч народився 28 жовтня 1980 року у Кропивницькому. Після закінчення школи №19 вступив до технікуму. До 2014 року працював на місцевому теплопостачальному підприємстві, потім служив за контрактом у ЗСУ.

Навідник десантно-штурмового відділення, сержант Олександр Біндіч загинув 30 червня в районі Костянтинівки Донецької області.