Розкрадання коштів на будівництві скейт-парку у Світловодську: підозри отримали троє посадовців

Перегляди: 806

Керівнику одного із управлінь Світловодської міської ради, інженеру-техніку цього Управління та підряднику повідомили про підозру у зловживанні, службовому підробленні та привласненні коштів під час ремонту спортивного майданчика у парку відпочинку.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Наприкінці 2021 року управління уклало договір на закупівлю спортивної споруди для занять екстремальним спортом у парку. Для її монтажу виникла потреба у ремонті асфальтного покриття. За рахунок коштів, зібраних підприємцями та небайдужими жителями міста, покриття майданчика облаштували власними силами.

Незважаючи на це, посадовець скерував до керівництва органу місцевого самоврядування листа про виділення коштів на ремонтні роботи. У результаті на ці потреби з місцевого бюджету виділили понад 355 тис. гривень.

Керівник управління залучив свого підлеглого до забезпечення перемоги визначеного підприємства у тендері та укладання з ним договору на проведення робіт, які вже виконали у повному обсязі. Внаслідок чого підряднику безпідставно перерахували вказану суму бюджетних коштів.

Наразі усім трьом фігурантам провадження повідомили про підозру.

Керівник управління є ще депутатом міської ради і голосував за виділення коштів на спортмайданчик.