У Новоукраїнці провели в останню путь загиблого військового (фото)
16.07.23 (13:05) -
Перегляди:
4218
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-07-16_16-01_986817.1000x700.jpeg)
Сьогодні, 16 липня, Новоукраїнська громада віддала останню шану Павлу Овсюкову.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада у Facebook.
Воїну було 42 роки. Він навчався у Новоукраїнському ліцеї та ЦНТУ в Кропивницькому. Працював на Новоукраїнському комбінаті хлібопродуктів, у СТОВ "Степ - Агро". Згодом мав роботу водія дальніх перевезень. Мав дружину та двох дітей.
Вступив до підрозділу територіальної оборони у перші дні широкомасштабної навали рашистів. Майже півтора року Павло Овсюков разом із побратимами захищав країну. 13 липня воїн загинув.