Кропивничанин здобув перемогу у третьому етапі міжнародної велогонки Тre Giorni Sorana

Перегляди: 561

Кропивничанин Євген Тесцов переміг у третьому етапі міжнародної велогонки Тre Giorni Sorana.

Про це повідомляє Комунальний заклад Комплексна дитячо-юнацька школа № 1 у Фейсбуці.

Перемогу на третьому етапі в груповій гонці на 112 км на фініші в спринтерському поєдинку здобув вихованець Кропивницької ДЮСШ №1 Євген Тесцов, який наразі виступає за команду Il Pirata- Vangi - Sama Ricambi.

З 14 по 16 липня в італійському місті Сора тривала міжнародна багатоденна юніорська гонка класу 1.21 Тre Giorni Sorana. Участь у ній взяли близько 200 спортсменів.

Як відмічається на сайті Federazione Ciclistica Italiana, 82 велогонщика перетнули фінішну лінію на 112 км. Місцем проведення змагань була траса, протяжністю 13 км на території міста Сори, яку спортсмени об'їзджали 8 разів.

[caption id="attachment_161571" align="aligncenter" width="640"] Фото: КЗ КДЮСШ 1[/caption]

За підсумком трьох етапів Євген Тесцов посів четверту сходинку, поступившись лише 5 очками бронзовому призеру змагань.