Військовий з Кіровоградщини отримав державну нагороду (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-07-28_13-54_068556.1000x700.jpg)
Військового з села з Верблюжки Новгородківської громади Павла Дейнека нагородили почесною медаллю "За заслуги перед Збройними Силами України".
Про це повідомили у фейсбук-групі «Новгородка - це ми».
Нагороду Павло Дейнека отримав згідно наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Чоловік пішов на фронт з початком повномасштабного вторгнення. Він старший солдат у складі 79-ої окремої десантно-штурмової бригади. Павло Дейнека депутат Новгородківської селищної ради.
Наприкінці березня 2022 року Павло отримав поранення поблизу Сіверодонецька Луганської області. Після тривалого лікування і реабілітації, які тривали майже 7 місяців, він знову повернувся до виконання завдань і продовжив службу в Десантно-штурмових війська ЗСУ.
Довідково: Почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України» - українська відомча нагорода, якою нагороджують військовослужбовців ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови і розвитку ЗСУ.