У "Кіровоградобленерго" витратили 30 млн грн на ремонти до осінньо-зимового періоду

Перегляди: 806

Через пошкодження росіянами об'єктів енергетики, осінньо-зимовий період, буде важчим і складніший, ніж той рік. Загальний обсяг фінансування робіт з підготовки до зимового сезону – 80 мільйонів гривень.

Про це сьогодні, 2 серпня, під час брифінгу у Кіровоградській ОВА повідомив голова правління ПрАТ "Кіровоградобленерго" Володимир Чернявський.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

"Ми готуємося протягом квітня-початку листопада. У нас є перелік заходів, який ми традиційно використовуємо, і в нас передбаченні для цього кошти. Загальний обсяг фінансування робіт з підготовки до опалювального сезону – це поточні та капітальні ремонти складає понад 80 мільйонів гривень на Кіровоградщині. За перші три місяці ремонтної компанії квітень-червень уже профінансували 30 мільйонів гривень – це 37%, тобто ми працюємо за планом. Відновити усю електроенергетику до зими не можливо", - сказав Чернявський.

Також він закликав жителів Кіровоградщини також подбати про підготовку до зимового сезону.

"Закликаємо людей уже зараз готуватися до зимового періоду, хто наскільки може. Я думаю, що якісь мінімальні заходи можна передбачити. Наприклад, це генератори, і їх зараз можна придбати дешевше, ніж були минулою зимою, повербанки, автономні джерела освітлення та інше", - наголосив Володимир Чернявський.

За його словами, "Кіровоградобленерго" врахувало досвід проходження зими минулого року та збільшило обсяг аварійного запасу – це плюс 3 мільйони гривень.

На випадок виникнення нештатних ситуацій, не важливо, чи вони будуть пов’язанні із наслідками ворожих обстрілів, чи технічними порушеннями, на підприємстві готові до усунення таких ситуацій 102 аварійні бригади, 227 одиниць техніки, понад 600 осіб персоналу.

За словами першого заступника начальника Кіровоградської ОВА Павла Конопка, 1200 дронів та ракет різних систем росіяни спрямували на енергетичну інфраструктуру України та енергетичні об’єкти країни протягом повномасштабного вторгнення росії, 250 з них не вдалося збити, тому вони нанесли руйнувань енергосистемі.