У Кропивницькому чоловіка підозрюють у насильстві щодо матері

Перегляди: 951

У Кропивницькому 45-річному чоловіку, який неодноразово вчиняв насильство щодо матері, повідомили про підозру.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Співробітники сектору протидії домашньому насильству Кропивницького районного управління поліції неодноразово реагували на повідомлення 77-річної місцевої жительки про те, що її син вчиняє домашнє насильство.

«Правоохоронці складали адміністративні протоколи та виносили термінові заборонні приписи стосовно кривдника. Громадянина було взято на профілактичний облік, із ним систематично проводили превентивну роботу. За рішенням місцевого суду правопорушник сплачував штраф, однак навіть це його не зупинило.

Потерпіла відмовлялася писати заяву про притягнення кривдника до кримінальної відповідальності, оскільки їй було шкода сина. Втім чоловік продовжував влаштувати конфлікти, ображав родичку та погрожував їй. Зважаючи на ситуацію, поліцейські передали всі зібрані матеріали слідчим для відкриття кримінального провадження», – розповіла начальник сектору протидії домашньому насильству Кропивницького районного управління поліції Дарʼя Гнєзділова.

Розслідування проводиться за ст. 126-1 Кримінального кодексу України, чоловікові повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.