Спортсмен з Кіровоградщини став чемпіоном України з велоспорту
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-08-07_15-39_146189.1000x700.jpeg)
На чемпіонаті України з велоспорту спортсмен з Соколівської громади Станіслав Басистий виборов перше місце у командній гонці на 10 кілометрів.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної адміністрації.
З 4 по 6 серпня у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат України з велоспорту у парній та кільцевій гонці серед юнаків та дівчат віком 14-16 років. У змаганнях брали участь понад 100 спортсменів з 16 областей України.
Кіровоградщину на чемпіонаті з велогонок представляв вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий.
За результатами змагань першого дня у командній гонці на час на 10 кілометрів, Станіслав Басистий у парі з Петром Івановим з Миколаєва здолали дистанцію за 13,25 хвилин і стали чемпіонами України з велосипедного спорту.
[caption id="attachment_163138" align="alignnone" width="640"] Фото: Управління молоді та спорту КОДА[/caption]