В Америці відкрили виставку фотографа проєкту "Баба Єлька" (фото)

Перегляди: 859

У місті Спрус-Пайн в Америці в Kokol Gallery відкрили виставку фотографа проєкту "Баба Єлька" Майкла Ендрюса "Resilience: The Heart of Ukraine".

Про це повідомила "Баба Єлька" у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

По 9 вересня шанувальники проєкту "Баба Єлька", які проживають в США, мають можливість переглянути світлини українського села, які зробив Майкл під час експедицій Кіровоградщиною протягом 2018-2020 років.

«Зображення мають високу художню якість, здається, що світло майже проходить крізь фотографії, — каже керівниця виставки Кетрін Андрі, - Вони показують ландшафт і людей, які населяють ці ландшафти, таким чином, щоб глядач усвідомив, наскільки жахливими та трагічними є насправді руйнування в цій країні».

Будучи волонтером Корпусу Миру Сполучених Штатів в Україні у 2018–2019 роках, Майкл Ендрюс доповнив свою службу консультантом агентства з питань ВІЛ та СНІДу, а також волонтерством у проєкті «Баба Єлька».

«Я був у захваті від цих подій (експедицій - ред.) у 2018 і 2019 роках і продовжую бути враженим відкриттями "Баби Єльки" сьогодні, попри безліч трагедій і перешкод, які доводиться проживати українцям», — говорить Ендрюс. — Стійкість: «Серце України" — це данина пам’яті бабусям і їхнім сім’ям, які зберігають унікальну та прекрасну культуру країни».

Виставка фотографій "Resilience" дебютувала у Шарлотті у 2022 році, а зараз перебуває в турі кількома американськими закладами.

На виставці також презентували книгу "Смачна Кропивниччина" та хустки від творчої майстерні "Будяк Кучерявий".