На Кіровоградщині чоловік незаконно наловив риби майже на 200 тис. грн
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-08-12_16-41_422996.1000x700.jpg)
11 серпня, при проведенні рибоохоронного рейду, працівники Кіровоградського рибоохоронного патруля виявили чоловіка, який незаконно ловив рибу з гумового човна.
Про це повідомляє Кіровоградський рибоохоронний патруль у Facebook.
Чоловіка виявили на Кам'янському водосховищі біля смт.Власівка Олександрійського району. Порушник на човні ловив рибу забороненим знаряддям лову - двома лісковими сітками загальною довжиною 100 м.
Сума збитків складає 187 306 грн.
На місце порушення викликали слідчо-оперативну групу Головного Управління Національної Поліції у Кіровоградській області.
На порушника склали протокол за частиною 4 статті 85 КУпАП. Розглядається питання внесення даних про порушення до ЄРД для притягнення порушника до кримінальної відповідальності за ч.1 ст.249 ККУ
Заборонені знаряддя лову, човен та рибу вилучили правоохоронці.