Кропивницькі плавці здобули золото на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами слуху

Перегляди: 538

Ірина Терещенко, Дар'я Тарасенко та Владислав Гриценко посіли перше місце на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху, що проходить в Аргентині.

Про це повідомляє Кіровоградський регіональний центр "Інваспорт".

На третій день змагань спортсмени брали участь в змішаній естафеті на 100 метрів.

Також, Ірина Терещенко виборола в одиночному запливі золоту медаль на дистанції 100 метрів стилем браса.

[caption id="attachment_163857" align="alignnone" width="600"] Фото: Кіровоградський регіональний центр "Інваспорт"[/caption]

Як повідомляло CBN, у Буенос-Айресі (Аргентина) протягом 14-19 серпня проходить чемпіонат світу з плавання серед спортсменів із вадами слуху за дефлімпійською програмою. Плавчині Дар'я Тарасенко та Ірина Терещенко здобули бронзові медалі в естафеті чотири по 100 метрів вільним стилем.