У Кропивницькому під час благодійної лотереї збирали кошти на авто для ЗСУ (фоторепортаж)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-08-19_15-35_237577.1000x700.jpg)
Сьогодні, 19 серпня, фонд «Мачок» провів благодійний розіграш лотереї, аби зібрати кошти на авто для військових.
Юлія Куліш та Ольга Сторожук, рідні сестри, на початку повномасштабного фонду створили благодійний фонд «Мачок».
«Сьогоднішній захід – це фінал благодійної лотереї, який ми запускаємо вже всьоме. Це самий масштабний захід, який ми робили. Цього разу розігруємо диван від кропивницького виробника. У рамках цієї лотереї 33 подарунки, 19 спонсорів. Оголосили початок лотереї 1 серпня, і кожен бажаючий міг задонатити 100 грн за один квиток, їх кількість була необмежена. Потрібно було зареєструватися у групі в Viber та надати чек. Таким чином присвоювали номерок людині. Зараз ці номерки роздруковані. І головна умова заходу, якщо хочеш виграти диван потрібно бути присутнім на заході. Усі інші призи ми може віддати потім людям особисто. Головна мета збираємо для авто на ЗСУ», - розповіла Юлія Куліш.
На авто потрібно 200 тисяч гривень. Всього за лотерею зібрали 50 862 грн.
Детальніше – у фоторепортажі Ігоря Філіпенка.