Форму навчання в школах Кропивницького визначатимуть з урахуванням побажань батьків

Перегляди: 475

Форму навчання у школах Кропивницького визначатиме керівництво кожного закладу з урахуванням побажань батьків.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Фейсбуці.

«Форму навчання визначатиме керівництво кожного закладу з урахуванням побажання батьків, у межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з 1 вересня у заклади дошкільної освіти прийдуть понад сім тисяч вихованців, за парти у школах сядуть 25855 учнів.

Протягом місяця тривала перевірка закладів освіти за участі представників Держпродспоживслужби, рятувальників, Нацполіції. З метою підвищення рівня обізнаності щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами, та зведення до мінімуму людських жертв, працівники закладів освіти міста пройшли навчальний курс із мінної безпеки на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло».

Безпека дітей у школах і дитячих садочках — першочергове завдання. Саме тому всі будівлі закладів освіти повторно обстежили щодо можливості їх використання як найпростішого укриття. Фахівці управління освіти, ДСНС та Держпродспоживслужби зробили висновки про можливість використання будівель, споруд чи приміщень для укриття населення як найпростішого укриття у 34 садочках та 32 школах. Загалом ще у сімох закладах освіти тривають ремонтні роботи.

Також у управлінні освіти зазначили, що всі об’єкти, які використовуються як найпростіші укриття, перебувають у задовільному санітарному та протипожежному стані. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти використовуються 187 камер відеоспостереження. Всі заклади освіти мають тривожну кнопку виклику поліції охорони.

Діти пільгових категорій будуть забезпечені безплатним гарячим харчуванням. Чотиритижневе меню на осінній період уже погодила Держпродспоживслужба.

Керівники закладів освіти ще мають прийняти остаточне рішення щодо формату навчання, відпрацювати з учителями та учнями процес евакуації до укриття.