Посадовців зі Світловодська судитимуть за розкрадання бюджетних коштів під час облаштування скейт-парку

Перегляди: 3303

Трьох посадовців, серед яких депутат Світловодської міської ради, судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час облаштування скейт-парку.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура в Телеграмі.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Йдеться про керівника одного із управлінь-депутата Світловодської міської ради, інженера-техніка управління та підрядника робіт.

Як повідомляло CBN, наприкінці 2021 року управління уклало договір на закупівлю спортивної споруди для занять екстремальним спортом у парку. Для її монтажу виникла потреба у ремонті асфальтного покриття. За рахунок коштів, зібраних підприємцями та небайдужими жителями міста, покриття майданчика облаштували власними силами.

Незважаючи на це, посадовець скерував до керівництва органу місцевого самоврядування листа про виділення коштів на ремонтні роботи. У результаті на ці потреби з місцевого бюджету виділили понад 355 тис. гривень.

Керівник управління залучив свого підлеглого до забезпечення перемоги визначеного підприємства у тендері та укладання з ним договору на проведення робіт, які вже виконали у повному обсязі. Внаслідок чого підряднику безпідставно перерахували вказану суму бюджетних коштів.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі за привласнення бюджетних коштів, зловживання службовим становищем та службове підроблення (ч.4 ст.191, ч.2 ст.364, ч.1 ст.366 КК України).