У Кропивницькому попрощались із загиблим бійцем Української добровольчої армії (фото)

Перегляди: 2572

У Кропивницькому сьогодні, 1 вересня, провели в останню путь бійця Української добровольчої армії, молодшого сержанта Ігоря Гавенка.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Фейсбуці.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Ігор Гавенко народився 26 січня 1986 року в Бершаді Вінницької області. У Кропивницькому закінчив школу №3. У 2002-2003 роках пройшов строкову службу. Учасник АТО, командував стрілецьким відділенням. Воював у 93-й механізованій бригаді, захищав Піски біля Донецького аеропорту.

У 2016 році демобілізований в запас через поранення. Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Від початку повномасштабної війни вступив до лав УДА, захищав Київщину і Чернігівщину. Після їх визволення воював у Запорізькій області, здійснював аеророзвідку.

Ігор Гавенко загинув 27 серпня 2023 року в районі села Роботине внаслідок вибуху керованої авіаційної бомби. Залишилися батько, сестра, донька.

Вічний спочинок Ігор Гавенко знайшов на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.