Боксер з Кропивницького виборов бронзу на замаганнях в честь Героїв Азовсталі (фото)

Перегляди: 882

Кропивницький боксер Владислав Стась посів третє місце в розіграші кубку України на честь Героїв Азовсталі.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада в Фейсбуці.

З 27 серпня по 3 вересня в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок на честь Героїв Азовсталі. На території комплексу «Сонячна Долина» зустрілись 267 боксерів з усієї України.

Владислав Стась посів третє місце у ваговій категорії до 57 кг. Перше місце виборов Айдер Абдураїмов з Харківської області, друге - Михайло Дзязько з Київської області.

Як зазначається, змагання започатковане на Буковині та покликане вшанувати захисників України, які ціною власного життя стримували ворога на півдні.

[caption id="attachment_165287" align="alignnone" width="640"] Фото: Кропивницька міська рада[/caption]