Кропивницькі спортсменки вибороли три «золота» та «срібло» на чемпіонаті України з веслування

Перегляди: 524

На чемпіонаті України з веслування на байдарках взяли участь дві кропивницькі спортсменки – Аліна Молдованова та Ольга Шляховська, які у результаті змагань вибороли три «золота» та «срібло».

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Аліна Молдованова перемогла в гонках на каное-двійці 1000 м і на каное-четвірці на дистанціях 500 та 200 метрів, виконавши норматив Майстра спорту України.

Ольга Шляховська зайняла друге місце у перегонах на каное-четвірці на 500 метрів.

Обидві спортсменки – представниці КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності». Їх тренують Валерій Рябов та Галина Котова.