У Кропивницькому попрощались із загиблими військовими (фото)

Перегляди: 2238

Сьогодні, 12 вересня, у Кропивницькому провели в останню путь солдатів Валерія Хоружого і Олега Скачка, сержанта Андрія Петринка та молодшого сержанта Дмитра Божка.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада  у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Валерій Хоружий народився 25 травня 1972 року в Олександрії. Після закінчення школи вступив на історичний факультет Кіровоградського педагогічного інституту імені В. Винниченка, отримав диплом з відзнакою, залишився викладати у цьому ж вузі. До 2004 року працював на кафедрі народознавства та історії культури. У 2005 році він перейшов працювали в КП «Єлізавета», працював столяром.

У лютому 2023 року став до лав ЗСУ, пройшов навчання в Німеччині, служив бойовим медиком. Валерій Хоружий загинув 6 вересня під час стрілецького бою, який точився в районі Кліщіївки Бахмутського району.

Олег Скачко народився в 1974 році у Кропивницькому. Закінчив школу №18, потім працював у тролейбусному депо.

У березні 2022 року пішов на війну. Служив такелажником евакуаційного взводу ремонтної роти. 28 серпня 2023 року в районі станції Мерцалове Донецької області Олег Скачко разом з побратимами потрапив під ворожий обстріл та отримав несумісні з життям поранення. Його серце перестало битися 1 вересня 2023 року.

Андрій Петринко - корінний кропивничанин. Народився 7 вересня 1971 року, після закінчення школи №18 та ПТУ №4 пройшов у Сімферополі строкову військову службу. Потім навчався у технікумі імені Сая та працював в карному розшуку.

Із 2014 року бере участь в АТО/ООС. З початку повномасштабного вторгнення служив старшим стрільцем-оператором механізованого відділення. Загинув 3 вересня 2023 року під Бахмутом внаслідок мінометного обстрілу.

Дмитро Божок народився 5 вересня 1985 року в Новоархангельську, але шкільні та студентські роки минули в Кропивницькому: закінчив школу №8, ліцей “Центральний” та ПТУ №9. Працював у супермаркеті “Велмарт” на різних посадах.

До лав ЗСУ  Дмитра мобілізували в січні 2023 року, командував бойовою машиною. Загинув 2 вересня під Бахмутом, отримавши під час мінометного обстрілу несумісні з життям травми.

Панахиду за загиблими Героями відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.