На дорогах Кіровоградщини працюють сім камер автоматичної фіксації порушень
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/kamery1_3.1000x700.jpg)
На дорогах Кіровоградщини працюють сім комплексів відеофіксації порушень.
Про це сьогодні, 13 вересня, під час брифінгу повідомив речник Патрульної поліції Кіровоградської області Дмитро Поперешняк.
«Дві камери автоматичної фіксації розташовані на автодорозі М-05 Київ-Одеса, ще п’ять знаходяться у Кропивницькому. Вони розташовані на вулицях Холодноярській, Полтавській, Вокзальній, Габдрахманова та Яновського. Працюють ці камери в режимі 24/7» - розповів Дмитро Поперешняк.
За словами Дмитра, камери фіксують порушення, далі інформацію передають в центр обробки. Поліцейські опрацьовують цю інформацію, формують адміністративний матеріал та надсилають його водієві. Штраф виписують не на водія, а на власника авто. Штраф необхідно сплатити протягом 15 днів.