У Кропивницькому попрощались із загиблими солдатами (фото)

Перегляди: 4354

Сьогодні, 15 вересня, у Кропивницькому в останню путь провели солдатів Степана Тарнопольського, Івана Маслєннікова та Ігоря Захарченка.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Степан Тарнопольський народився 10 грудня 1964 року в селищі Харківське Луганської області, згодом родина перебралася до Кропивницького. Справою його життя стало будівництво. З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України став до лав ЗСУ, служив водієм механізованого взводу.

Загинув воїн 4 вересня під час стрілецького бою неподалік Кліщіївки Бахмутського району.

Іван Маслєнніков народився 1 грудня 1981 року в Мурманській області, але рідним для нього став Кропивницький. Тут він закінчив школу №35. Після навчання розпочав трудову діяльність в будівельній сфері. В лютому 2023 року чоловіка мобілізували до ЗСУ, служив заступником командира бойової машини. Загинув 3 вересня, цього дня позиції українських військових під Кліщіївкою ворог обстріляв з мінометів.

Ігор Захарченко народився 12 січня 1972 року в нашому місті. Після школи навчався в будівельному технікумі, пройшов строкову службу в Німеччині. На війну пішов добровольцем, захищав Україну в лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

4 січня 2023 року в Бахмутському районі військового поранили. Лікарі боролися за життя воїна, але 2 вересня його серце перестало битися.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.