ОКВП «Дніпро-Кіровоград» скасувало закупівлю послуги колекторських агентств

Перегляди: 1209

Підприємство «Дніпро-Кіровоград» скасувало закупівлю послуги колекторських агентств вартістю 11 млн грн для стягнення боргів за водопостачання та водовідвідення.

Відповідний протокол підприємство опублікувало на сторінці тендерної закупівлі на платформі Prozorro.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Як повідомляє підприємство, вони скасували закупівлю через неможливість усунути порушення - у водоканалі невірно вирахували орієнтовну вартість послуги.

«Сума заборгованості фізичних осіб, яка визначена для передачі колекторському агентству на стягнення, при формуванні потреби у тендерній закупівлі, визначена з помилкою, що відповідно призвело до помилкового визначення орієнтованої ціни закупівлі, яку неможливо виправити на даному етапі закупівлі», - йдеться у протоколі.

Нагадаємо, 12 вересня ОКВП «Дніпро-Кіровоград» оголосило про проведення тендеру на 11 млн грн на закупівлю послуг колекторських агентств для стягнення боргів за водопостачання та водовідведення. Необхідність закупівлі у підприємстві обгрунтували великою заборгованістю споживачів, яка становить понад 160 млн грн.