Фахівці «екстренки» з Кіровоградщини навчаються на інструкторів з надання догоспітальної допомоги

Перегляди: 887

Медики з Кіровоградської області разом з колегами з Черкащини та Києва проходять навчання, аби стати сертифікованими інструкторами з надання догоспітальної допомоги.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України у Фейсбуці.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«100 фахівців “екстренки” пройдуть завершальні тренінги, аби стати сертифікованими інструкторами. Надалі – вони зможуть навчати своїх колег. Це вже другий етап спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Навчання розпочали інструктори Центрів "екстренки" міста Києва, а також Черкаської та Кіровоградської областей», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що решта інструкторів пройде відпрацювання навичок упродовж наступних двох місяців. В результаті 100 фахівців стануть сертифікованими інструкторами з надання догоспітальної допомоги й зможуть навчати своїх колег – фахівців бригад екстреної медичної допомоги.

Тренінги відбуваються у супроводі сертифікованих тренерів із Тернопільського національного медичного університету імені Горбачевського. Паралельно розробляється теоретичний курс для дистанційного навчання всіх фахівців екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який найближчим часом буде доступний на онлайн-платформі. У поєднанні з практичним відпрацюванням навичок під керівництвом уже сертифікованих інструкторів, проходження теоретичного курсу дасть максимальний ефект.

Очікується, що впродовж кількох років, такі навчання охоплять близько 25 000 працівників «екстренки» з усіх областей України.